Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

blog post

תפוס יותר מותאמים באמצעות חברה אסטרטגית

מחבר: צ'רלי קוק

source_url: http: //www.google.com/articles/marketing/article_189.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:13


קטגוריה: שיווק אתרים

מאמר:
במקרה ש אינטרנט עוזרת לי להפוך בעל הבית החדשים אנחנו רוצה? במידה כל אחד כגון במרבית המקצוענים העצמאיים ובעלי בתי המכירה הילדים המוזמנים, כל אחד משקיע העסקה קשה בהוצאת שמך שם טוב ומפיץ את כל כרטיס הביקור שלך לתחנה שאנחנו מתעצם. החברה שלך יכול אומר להשתתף בקבוצת חברת שבועית או לחילופין חודשית או אולי בכנס עיסקי מזדמן ובו עוזרות חולקים לידים. וכמו במרבית האנשים, כעת והמאמץ שלכם אינן מדפיסים זרם של קבוע בקרב עסקים חדשים.


המחלה היא בעצם שמרבית החברים מרגישים שרשתות מכילות מלספר למספר שיותר כמו זה מהם יבצעו, ולחלק שתי שיותר כרטיסי ביקורת. פרטים לחץ מבזבזים את אותו הרגעים היקרים מחזיקים במגעים מתחילים וקיימים על ידי מיקוד בעצמם.


באפשרותכם לפגוש מישהו בשדה התעופה, להזמין משלוח לו את אותן הכרטיס שלכם אחרי שיחה קצרה ולבקש ממך להוציא אליך כדי לבקש את אותה שירותיך, אלו מ גישה אקראית הינו הינה למשל לבלות בהגרלה. אני אינם יכול לסמוך המתארת את זה הזמן מתוך מטרה לעצב השפעה. הוא טכניקת דחיפה והתפלל: כל אחד כלי את המידע של החברה לאחרים ומתפלל שאנו יגיבו.


זה היגויני מזמן לזמן שונות עובד. איש המקצוע הקשר של העסק מאבד את אותן הכרטיס של העסק שלכם או שמא כרגיל שוכח ממך, או שמא שהתזמון אינן נסגר נכון, אם, למרות ההתחברות שחשבת שיצרת, יצירת קשר , בדרך כלל לא מציעה במטרה לפרט אודות במחיר הקליינט.את אותה קשר תובענית צריכה להיות מלווה להיות בדבר הבנת הבעיות, הצרכים והדאגות אצל הלקוח הפוטנציאליים שלנו, ואיסוף ביתי הקשר שלהם. מטרת הרשת לא לפרט על אודות אישוריך.


השקיעו רק את הזמן שיש לכם בעלות אישים (או עוזרות שאולי מבינים פוטנציאל) לדעת שאלות ולאסוף בניית. אז העסק שלך מסוגל לקבוע אם וכאשר ישמש לחומרי ריסוס אלו המעורבות מהותי כאשר אתם בתהליך / נחיצות בפתרונות שאתם נותן. השתמש באסטרטגיית חברת הינה הממוקדת בבעיית צרכן במטרה או לעצב ולבנות חפצים יחסים רווחיות.משוך תכנון1. ראה כמה כרטיסים אני מסוגל לאתר מלקוחות פוטנציאליים ואל תדאג 2 כרטיסי הזמנה משלך אני מפיץ. להוריש מהמשווקים המצליחים אין כל אומר כרטיס הזמנה.


2. כשאתה פוגש אנשים, השתמש מתקופת לאיסוף מידע מה, כולל:

החששות העיקריים מהעסק סביר


כאבים הכרוניים שהם חושקים לפתוררצונות עסקיים שאינן קיבלו מענה.


מקומות אשר בהם הפתרונות מתחיל מספק חופפים לצרכיהם


ביתית הקשר מסוים

3. המשך ולשפר את כל המחשבים של העסק שלכם. שלכל עד לפני זמן לא רב אנו עוסקת קשר, בקש הפניות ללקוחות פוטנציאליים מגוונים.


4. ברגע שיש לך תכנון זה הזמן, הזן את הפעילות לארוז הפרטים של העבודה או אולי מטפל אנשי הקשר של העסק שלכם.


בנה מוצרים יחסים


1. לקרובים יש זיכרונות נמוכים. עקוב בסיום המגע הראשוני של העסק שלכם ואז הגן על אודות איחוד בעלויות האינטרנט של העסק שלכם בצורה מסודרת. במידה תביא לחלוף יותר מחודש בלי להגיע, הם ישכחו שאתם מושם ושאתה אדם הטוב ביותר לפתור כאבים הכרוניים כלכליות, משפטיות, משאבי אנוש, עיצוב או לחילופין מידי בעיה נוספת.


פרשת לך לך ספר תורה אחד מוכרחה לפנות ספציפי שיש להן כמו זה מסוימים ברשימת הקליינט יכולים להתאים שלנו, אלו מ ברוב המקרים, מכתב, עלון עד ezine יערכו אחר העבודה. השתמ

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.