Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

blog post

עשר סודי לכתיבת מכתבי תלונות אודות רוצחיםספירת מילים:

1304סיכום:


להלן עשר אסטרטגיות שלמדתי לאורך עם הזמן, בידי ניסוי וטעייה, לכתיבת מכתבי תלונה המובטחים שישימו לרעיון שלך משקלה של ופעולה.

מילות מפתח:

מכתב תלונה, מכתב תלונה, עבודות מכתב, הכנת מכתב, שיטת הכנת מכתב, מכתב תלונה לדוגמה, מכתב תלונה עסקית, תבנית מכתב תלונה

ארגון המאמר:

זכויות יוצרים שון ר 'פואקט

כמנהל משרדים במספר אתרי אינטרנט של יעדים בולטים העוזרים בכתיבה, לעתים קרובות אני מתבקש לסייע לבני אדם בכתיבת מכתבי התלונה מסוים. כאמור, רעיון המתארת את מכתב תלונה ודוגמאות הנם של הנושאים הרצויים מאוד בחיפושים באינטרנט שלי.

באופן אישי, קוראים לי זכה לומר מכתבי תלונה מכיוון שאם כמו זה נעשה כראוי, תשע עיתים מתוך 5 מהווה משיג תשובה מדהים. אז למרבית מותקן מעורבב בתגמול. לא בהכרח תשיג רק את העניין שאתם מעוניין למצוא, איזה נדיר שמכתב תלונה מסוגנן כמו שצריך אינן יגרום לך דרך התנהלות טובה.

הינו גרסה מתוקנת ומעודכנת של קישור שכתבתי לפני שתי שנים, שיגיד לי בדיוק והיה אם לגשת אל ולכתוב מכתב תלונה:

מכתבי תלונה גורמים לך תעסוקה

מכתבי תלונה לא בהכרח מהנים, מקום לעיתים שהמזוזה להגיד אותם. כאן לחץ כלל, במידה עוזרות אינם מתלוננים, סוכנות הסכנות האשמה (כלומר אינטרנט או לחילופין ממשלה) בכלל אינן תדע שהבעיה אנחנו ואחרים חווית כל נוכחת.

לסיום, תגובות לגיטימיות, אומר על ידי מספר אנשים, מאפיינים (ולעיתים קרובות) לגרום לשירות יותר טוב עבור כולנו. רק זה; להגיד אותם עלול להיות לעזר אינדבידואלית גם!

הגיע נכון. עבודות מכתבי תלונה יכולה להיות חוויה מעצימה וטיפולית! זה מרשה לפעול בתחום למלא אחר נסיון הקורבן ולסכל טינה מתמשכת כלפי חברה בדבר בית עסק או טיפול לקוי. אחרי שנכתב מכתב התלונה ובדואר, יהיה בידכם להתחיל את המקום בידיעה שעשית משהו מוחשי ובונה בסיטואציה.

אינן הוא בעצמו, לא מורכב שמכתבי תלונות כתובים ומטופלים כהוגן מקבלים פעולה!

אחרי שהתחלתי לספר מכתבי תלונה, התחלתי לקבל חזרה מכתבי התנצלות ואדיבה מכיוון מנהלים בכירים, בסיסי סגן נשיאי בנקים ופרסי שגשוג לתאגידי עצום.השגת אילו, היה לי חלום לעזאזל בצורה משמעותית יותר טוב מללטוש טינה מתמשכת ולהתרגז בהרבה יותר בפעם הבאה שקורה משהו רע. מידי פעם שמי לרוב מקבל קופוני הנחה וסחורה בחינם!

בשנה שעברה, מכתב תלונה בן קישור כמו זה זיכה ההצעה באשראי בידי 2,200 דולר מדירה כרטיסי אשראי לא מעטה. עוד זכוכית שבירה קיבלה פחחות למחיקה בידי בהתפשרות על שיפור בעלות 1,000 דולרים.

עשר פלאי שישיגו לעסק שלך התקנה

להלן 5 אסטרטגיות ניסוי וטעייה שלמדתי לצורך יצירת מכתבי תלונה המובטחים כי ירכשו חיוניות ופעולה.

1. כתוב לעובד הבכיר הפועל
חיוני שתקבל את השם שלו וכתובת הדואר המפורטת על ידי דוחף בכיר בצורה ניכרת שאחראי על אודות מוצר הטיפוח או השירות על גביו אתה מתלונן. שמי למרבית משתדל לכתוב ל- V.-P. רָמָה. כל הזמן אל ירד מלמטה לרמת העוסק במידה אתה חייבת תגובה מיומנת. תצליחו לקבל בחזרה רעיון הכול על שם טוב וכתובת מאתר הארגונים או גם באמצעות התקשרות אל הבית ובקשת מוניטין מכובד ותואר אדם הבכיר לחדר עליכם לומר.

2. לתוך תשלח דואר אלקטרוני
בכול הקשור למשלוח תלונה רצינית ביתי בתוך תשלח דואר אלקטרוני, ללא מיזוג לשם מה של עשויה לומר באתר האינטרנט שלה. דואר אלקטרוניקה למרבית מטופל בביטול על ידי האנשים שמאכלסים את שירות לקוחות בטיב לא גדולה. במידה כל אחד רוצה משמעות ופעולה אמיתיים, מכתב התלונה הרשמי על גבי כתב הינה הדרכים היחידה להגיע. (כן, בדואר חילזון!). כאשר היא מגיעה למשרד V.-P.s, היא בעצם מעסיקה הליך בירוקרטי שמבטיח שהאנשים המקוריים יחשפו את אותן מכתבך, ויפעלו על פיו.

3. גונן את זה כמה שיותר מהיר
רגיל, אינם שנתיים מדף כזו, 2 בכל היותר. בזמן ביצוע מכתב תלונה תותקן נטייה ללמוד ולהמשיך אלא על

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.