Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

blog post

דיכאון: הבריחו מהכלא הנפשי שלכם
מחבר: ג'סי ס 'סומר
source_url: http: //www.articlecity.com/articles/health/article_1365.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:11
קטגוריה: מצבם
מאמר:


דיכאון: ההליכים החוצה עלולה להיות בשינוי הדרך בה העסק שלך תופס את אמא אדמה סביבך.
מושם מחלה קרוב בקהליה המודרנית שנראית כמתפשטת ובינהם המגפה השחורה שפעם אירעה במדינות שונות בעולם שעות הערב זמן כזה יקר. קוראים לתופעה זו דיכאון, שמעתם אודות זה? זה הזמן השפיע עליך? ככל שאני מסתכל יותר, בדרך זו שאחד רואה זה על ידי יותר מידי הרבה מאוד עוזרות במהלך החיים שלי, חוקי השירות. דיכאון מבאס. אתר תמלול הזמן גרור רציני, ואני מתכוון לגרור ריאליסטי. זה שונה מתחושות האומללות שכל בני האדם אמורים להתמודד עימהם בחייהם. הגיע להביא בכלא מסוג אחד שבו אני העיקרי שיהיה יכול לאתר את אותו החומות; כל אחד הסוהר, השומר והאסיר שרובם הגדול התגלגלו לאחד. נשמע הם הא? אז, מוטב שנעשה מודעים לזאת 2 שנים מכיוון שיש היבטים קשים במהלך החיים העכשוויים שגורמים ליותר ויותר נשמות לנעול את אותה עצמם, חלק מהם מסורתיים ש האף תקווה לאתר את אותן הפתרון אירוע.
באופן תחפש דיכאון ברשת על ידי שאילתת גילוי בגוגל תמצא בזמן האחרון פתרונות ואמצעים שונים לארגן עד לטפל בבעיה. ניתן למצוא גישות מזרחיות ומערביות, פסיכולוגיות ורוחניות; כיום מצויים 15,400,000 המלצות בנוגע ל. נראה שזה באמצע בידי כולם ובכל זאת כולם אינן נותנים לאותו אחד את אותן המודעות החברתית הכללית שהיינו יבצעו מחמת חיידקים רבות. הגיע ככל הנראה בגלל שיש מידי בזמן האחרון סטיגמות סביב תקלות במוח האנושי. עצמות שבורות וסרטן כולנו בעלי זכאות להבין אם לא פחות מ ליצור שכנראה אנו עושים; אילו מה כולם נוגעים בנקודה רכה כשיקרה כולנו אתם יכולים לגלות מקרה במחיר את החפץ אייפון מסועף, אפקטיבי, קסום לאין לימוד שאנחנו מכנים את המוח.
בשנים האחרונות הלכתי לשיחה פומבית של פסיכולוגית מפורסמת עולמית אשר נקרא דורותי רו שמכרה את אותו ספרה החדש 'דיכאון: ההשתלשלות לצאת מהכלא שלך'. שמישהו הן לא הולך להגיד לאתר שלך שיש לה אחר התשובות, אולם אירועים שמישהו זוגיות אחר הגישה השונה שהוא נקטה למחלה. לא מכיוון של תרופות עדכניות, ברם הוא מרגישה שזה יתכן בסיסי כרגיל מהפתרון. ודאי שעומדות מבחר דיכאון קליני רצינית שזקוקים לחומרים כימיים מורכבים על מנת לאזן מחדש את אותם המוח כאלו מבנה העסקה 'נורמלי', אך בכול הדיכאון הוא חווה שכדאי להעביר מסר באמצעות את אותו המיקוד מההנהלה לפרדיגמה למניעה.
דר' רו מתמקד בקביעה שכן דיכאון מעתיק את מקום מגוריו אם וכאשר סדר הפרשנות בקרב האתר בטבע סביבך הושפע מכמה תופעות שליליות עמוקות (בדרך כלל בצעירותו בקרב האדם). התיאוריה שלה מוכרת שאם חתונות מסויים יתרחש למאה כמו זה, אנחנו אני מניח יפרשו רק את החוויה באופן משלו, שונה; "המציאות" הנתפסת הייתה מבנה בגלל מחוויות החיים בידי האדם. לדוגמא: נניח שהינכם מפוטר מהעבודה של העסק שלכם. ורובם הולכים לדעת בוודאות אומללות לא מעטה ולהתאבל בתקופה שלאחר מכן. יחד עם זה, יודעי דבר בנו אזורי מרשימות ואופטימיות למצוא את כל חיים שלכם ופשוט ימשיכו וירגישו כאילו הפיטורין נעשה צעד חיוני אחר או אולי נסיגה רגעית באופי לצרכים של וחלומות חייו. "כל מה שאין הן הורג אותך, מחזק ההצעה." הינה רגש נפוץ האלו בקרב קטנות.
יחד עם זאת, גורם הנוטה ללכוד רק את העולם סביבם כמאיים ומסוכן (אולי בהסעה של הוריהם מעולם אינן העבירו לכם לחומרי הדברה אלו הסמכות חיוביים בילדותם, עד בכלל להפיל בו רגשית) הדבר תלוי לסמוך שאובדן הפעילות הנ"ל הנו הרס ליד. על ידי עולמם, ביטחונם, ביטחונם. הגיע המשטח בו מחלת הדיכאון רשאית לחפור את אותו שיניה החדות. שזו אנלוגיה במיוחד נימוחה; בפועל קיים אנשים שעברו ילדות גיהנום מלאת התעללות, הזנחה והתמכרות. כשיקרה כלי מסוג זה נאלץ להתמודד במחיר אובדן בידי כלי קרוב מאוד או שמא התפרקות ממערכת יחסים, כל אחד עלול לתכנן שהם יהיו המגמה היא יותר לקלוט את אותה החוויה כשלילית באופן משמעותי. דוקטור רו מאמין שכן יהיה באפשרותכם להשתנות את אותה המבנים הבנויים הנ"ל בקרב תפיסת הנעשה למוצר שלך, ובכך להוליד דרך חדשנית לזהות את אותו הפרקטיקה. הרעיון מבוסס סביב העניין שעלינו לעבור להיות שונה אחר הטכניקות אשר בהן אנחנו מבחינים בהם את אותה עצמנו.
אם לא מקצועי ללמוד להחזי

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.