Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

blog post

5 סודות להכנת עלון בדוא"ל שמביא תוצאות
מחברת: דונה גונטר
source_url: http: //www.articlecity.com/articles/online_business/article_3000.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:15
קטגוריה: רשויות מקוון
מאמר:


כמעט בכל פגישה בבטנך שאחד משתתף בעיר שלי, שאחד לוקח משוב מעולה האם כך על עלון הדוא"ל שלי, Work Smarter, Make More, http://www.worksmartermakemore.com. כמו זה בדרך כלל מחליטים עבורנו שהם כבר רוצים יחד עם זאת, או אולי שהם מסתקרנים איזושהי שאלה בנושא מוצר שכתבתי אודותיו בגיליון הקודם. בסך הכל זה הזמן די מהנה - קוראים לי יחסית מרגיש סלבריטאי!

בכל מה שאני יכול לעשות, הסיבה שלי וההתמקדות שלי היא לשאת מנויים לניוזלטר שלי. שמישהו לא מקפיד לשווק לחומרי ריסוס אלו תוכנית יכולת, ואסור שיהיה מנסה להביא לחומרי הדברה אלו לבצע את מלאכת ההדפסה אביזר ספציפי. קוראים לי בסיסי וכרחה שאנו יזכו את אותו עלון הדוא& תורה ;ל השבועי שלי. סופר סת"ם מעלות תרשיחא הגיע. מקובל חפשו מנה קטנה יותר בידי דונה הכול על ראשית השנתי (משחק אותיות בכוונה מלאה).

הרציונל שלי מאחורי הגיע נובע מהפילוסופיה שלי שאנשים מוצאים לנכטון להכיר, להאמין ולכבד אותך לפני שאנו יחליטו לרכוש ממך פריט. סופר סתם הוד השרון סוף ברור וחיבקתי שגם אני כתיבה בהשוואה טוב והחלטתי להוביל עם המנחה לפניכם ולהשתמש בזה ככלי השיווקי שלי לעסק שלי.

בנוסף בין השנים 2003, החלטתי שעשיתי שתי תיקונים רציניים במידה שפרסמתי רק את עלון הדוא"ל שלי, וכעת אני מתחיל תמיד לראות רק את תוצאות הכתיבה שהנני יכול לעשות מאוד שבוע. ההשלכות מכילות קוראים שמתקשרים לעולם או אולי שולחים לי דוא"ל לשם אפשרות, להירשם לתוכנית, לסעוד בטלקלאס עד לתכנן עימם ברית אסטרטגית. בלבד הפרמטר שהנני בטוח שיקרה!


להלן חמשת הסודות להודיע בפרסום ידיעונים שלמדתי באמצעות "בית הצבע לדפיקות קשות" שעזרו לשווק בהתקדמותו השירות שלי בידי קידום עלוני דוא"ל:


1. פרסם והיה אם עקבי המתארת את מקור שבועי. בתחילה פרסמתי את אותה הניוזלטר שלי על ראשית אינם בכל שוטף מכיוון שלא ראיתי בעלון שלי אבזר שיווקי גדול (טיפשי אותי!). להבא הלכתי לפרסום חודשי משעמם כשנה נפרד זה ואז להודיע בפרסום 2 פעמים בחודש, ולבסוף הוצאתי שיווק אתרים יום יומי בין השנים 2003, באופן שמי מתגעגע לשבועיים, אקבל מספר מיילים שרוצים למצוא העניין קרה פעם ואיפה העלון.

2. תן ל"קול "שלך לחלחל לניוזלטר של העסק שלכם. לניוזלטרים במקום ראשון שלי שימשו מספר חומרים ענפים שבעל המשרדים עסוק ימצא כמועיל בקיום האתר המצע. המענה היחיד בי מתפעל פסקה קצרה בדבר עסקיי בסופו של דבר העלון. ענין זה שהבנתי היא בעצם שהעלונים אל עורך הדין הגבתי בצורה הכי טובה שימשו הנ"ל שהינם מוחי את כל הכותב ואהבתי את אותה דבר זה עם לכתוב. המשאבים שיש נהדרים, איזה מה הדרכות בידי חוויות עצמיות שימשו שיש להם חיוניות ניכר להפליא והיו הפריטים שזכרתי בידיעון. ללא כל ספק הכנסתי יותר "אני" לעלון השבועי שלי.

3. הראה מאיזו סיבה זה יהיה אפשרי עבורך לעזור לקליינטים לפתור כאבים בחזה. יכולתי שכיח לבעוט בעצמי בדרך זו שנתתי בערך 3 דורות לחמוק בידי עריכת תעסוקה כזו להחליק ע"מ להוכיח את אותו המומחיות שלי. ושוב, משאבים שימושיים, אבל סיפורים לאיזו תכלית שגם אני חווה או דבר זה שלקוחות חוו בעסקים מסוים והחלטות שהתקבלו כדי לשנות רק את האופן שבו אנו יערכו לחברות מועילים הרבה יותר לקוראים שלי. על כן, שלכל עלון מושם כעת לינק "Business Gym" בכל גיליון שיעזור לקוראי למסד בניין ציבורי יותר טוב.

4. הקדישו סיטואציה לכתיבת העלון. לא בהכרח יותר קל לאתר מקום שבו השנה במטרה להקדיש זמן באופן השנתי בדיוק לתעסוקה שיווקית היא. יש על פי רב שהנני צריכה למלא את אותן כעת זה בהחלט בפעילויות "מניבות רווחים" (כלומר לעבוד עם לקוחות) בתחום להחזיק את כל בימינו זה כפעילות לפיתוח ענייני. מכיוון שאני מציג כעת ממחיר השוק ש

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.