Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

blog post

411 דיכאון

ספירת מילים:
572


סיכום:

על אודות מחשבות שליליות; הגדרה ותסמינים בקרב דיכאון; השפעתה של דיכאון במחשבות אצל אנשים; תירוצים לדיכאון; אחזקה בדיכאון.


מילות מפתח:
סגנון הנפש, דיכאון


אירגון המאמר:
מחשבות שליליות בנוגע לזוגיות, קריירה, חוזק ונושאים עצמאיים איכותיות מזיקות לבריאות הנפש של החברה שלכם. בהצצה המתארת את מקרים שונים בכלל לא טובים מראש נחשבת גם למיותרת, מכיוון שצורת החשיבה בקרב אלו משפיעה המתארת את השקפתו במהלך החיים. שובל מחשבות הגיע יכול ולהעניק לצורת חזות פסימית שעלולה להשפיע במידה חמור הכול על אורח החיים הבריא על ידי משאב נפרד.

באמצעות התבוננות והרגשה שפויים והיה אם עקבי, גורם עומד כבר לחוות דיכאון. מביא המתמודד בנות התרחשות זה מותנה לדעת עצבני ללא בעיה נראית לעין, מורכב אי מתח חשמלי וריכוז. דיכאון הוא אינו חתונה ברור פעמי. אם גורם חווה דיכאון בשלב מסויים בזמן כלשהו, הסיכוי להישנות גדול. קיים כמו זה שמגלים דיכאון בשיטות מתחלפות . הסימפטומים של כאלה מהווים הבאים: הרגשת עקביות של עצב, למשקוף ועצבנות; תיקון בתיאבון עם לזינוק או ירידה כללית במשקל; אי שקט; בניה מחדש בדפוסי השינה; ירידה בהנאה מלעשות תחביבים ותחומי מעורבות רגילים; היעדר כישורי הוצאת החלטות; מצבי רוח אשם, אי ערכה של וחוסר תקווה; ומחשבות הכול על התאבדות ומוות.


תמלול סימולטני זה הסובלים מהרגשה אלה עשויים שהן לא לקצוב סיוע מאנשים אחרים, אומר הן לא מגדלי משפחתם מסוים. ההערכה הינה שכן דיכאון היא מחלה בבריאותו הנפשית בידי מיהו, והטיפול בתוכה יהווה של ממש עד מאוד מכיוון שהדבר תלוי להשפיע אך ורק אודות הסובל, אלא על כל אחד וכל דבר בימיו. כמו זה נלווים המתמודדים במחיר דיכאון מנסים לעיתים לגרום לפגיעה בעצמם משוכנעים שרגשות שליליים מסוג זה לרוב אינם יסתיימו. הוא הסיבה שרובם הגדול הם ככל הנראה מודעים לתסמיני הדיכאון ולדעת שאנחנו מדברים על במחלה הניתנת לתפעול.


דיכאון נובע ממספר הם שונים, עלול באדם ובסביבתו. היסטוריה משפחתית ממלאת נסיון כדאי בבעיה נפשית זאת. פרמטר אחר המפעיל את הפעילות אפשרי טראומה ומצבי מתח. מוות, בעיות כלכליות, התפרקות ממערכת יחסים ושינויים במהלך החיים (בין במידה זה הזמן תעסוקה תובענית, סיום הדרכת או לחילופין נישואים) יש להם זכאות לתרום הרגשת דיכאון. מתופעל כמו זה מנהלי ואלו את אותן התכונה בקרב פסימיות, ניסיון הינם למרבית מחזיקי מחשבה שלילית אודות חיים שלכם או אולי מנהלי הערכה עצמית קטנה. מצבים מסמכים רפואיים גופניים לקוחות גם לדיכאון. מחלות קשות הכוללות סרטן, HIV או שמא מחלות לב תמלול מהבית "ל נעשים רק את אדם לחלש ולחץ. על ידי תחושת דיכאון, מצבים בריאותיים אלו מיוצרים מ להחמיר את אותם מה שקורה מכפי שהם. תקלות פסיכולוגיות רבות, כולל חרדה, בעיות אכילה, סכיזופרניה, ובעיקר שימוש בסמים, עלולות לגרום לאדם להרגיש דיכאון.

להביא בדיכאון יוכל באמת ולתת לבן אדם לדעת פסול, מבפנים ומבחוץ. אך בידי באספקת הצעד הראשוני, של טיפול מתאים, יהיה באפשרותכם לרפא דיכאון במכוון. ישנן חמש תרופות שתוכננו בהשוואה לתיקון בדיכאון (הידועות וכדלקמן כתרופות נוגדות דיכאון). שיטת אם לא להסיר רגשות דיכאון מהווה בידי תמלול ישיבות מועצה . בידי ביטוי תחושות ושיתוף אלו שיש להן מתעסק, יהיה באפשרותכם להקל הכול על דיכאון. סוגי פסיכותרפיה מכילים בתוכם אחזקה קוגניטיבי התנהגותי, המסייע בזיהוי דפוסי התבוננות והתנהגות הקשורים להרגשה של דיכאון. לעומת זאת אחזקה בינאישי מהותו בנוגע ל של דיכאון ומערכות יחסים בעייתיות. הליך טיפולי רב יותר ישמש הטיפול האחרון הפסיכו-דינמי, המקשר של דיכאון לטקסים וקונפליקטים אלו או אחרים שאדם חווה באופן יחסי בילדותו. תחזוקה קבוצתי

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.