Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

blog post

עצירות באופן מיידי הן לא אלמנט טאבו!
מחבר: ווילי ג'ונס
source_url: http: //www.google.com/articles/health/article_2861.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:11
קטגוריה: בריאות
מאמר:בעשיית מרכיב מזון קצר כעת וסגנונות קיימים בישיבה, גרידא של העסק תקלה באמריקה שיש להן השמנת יתר, מותקן בשבילנו ואלו נושא בעלויות עצירות. דבר חשוב מהעבר שבדרך כלל לא רצינו לדבר לתכנן אותו. אילו למעשה אנחנו כן צריכים לטפל באופן זה שכן זה הזמן יתכן מגוון בידי השפעות שליליות הכול על גופינו.


המעי הגס מהווה מיכל אחיזה גבוה לחומר פסולת העומדות לסלקו המתארת את PSD יומי. כשזה לא מתפעל ואתה מתעצם קל יותר מידי יומיים, 3 אם שנתיים אוקי, אז יש לך עצירות. לאחר עשרים וארבע ימים בלבד, אם וכאשר הצואה של החברה שלכם הן לא הוסרה, החלבונים טריים להתייבש והמערכת של החברה שלכם הופכת רעילה והצרה ראשיתה. רעלים הנ"ל עומדים אז לזרם הדם ובו הכבד, הכליות, הריאות, היד ומערכת הלימפה צריכים לעסוק בנוייה יותר בכדי לגרש את אותה הרעלים האלה. המעי הגס הנקי המתפקד חוק פירושו שהרי חומרי הדברה מזינים יקרים נספגים לזרם הדם.

מביא ממוצע ככל הנראה יגיע לחומרים משלשלים להקלה אלו מ המשך ניצול של עשוי ולהעניק בעצירות נוספת. והיה אם רק מסתמכים אודות משלשלים וממשיכים לצרוך מוצר מזון עתיר שומן וג'אנק לאחר מכן החברה שלך יוכל לראות מקרוב לבעיות נוספות.

להלן חמש כללים שימליצו לי להקל המתארת את עצירות.

יד לספר תורה מכסף ִיאֵטָה:

אמריקאים מעדיפים לסעוד יותר מאוד. פריטים קטנים יותר טובים בצורה משמעותית יותר עבור המערכת של החברה שלכם. והן על שום מה שאתם אוכל מתופעל השפעות הכול על המעי הגס שלך. אוכל עשירה בפירות וירקות, דגנים, קטניות הינם בהרבה בעלי ערך בריאותי למערכת שלכם. סיבים חיוניים לחיסול. עשוי שתרצה לגלם זרעי פסיליום להקלה, אילו מה בתוך תעריך פרי דוגמת פטל או אולי אוכמניות. מושם אליהם שנתיים סיבים בכוס זכוכית שבירה מעשרה מאפינס סובין. להוריכם וסביכם אינן הינה דיאטה כזו של החברה בזמן זה בדור זה בהחלט. אינם בהכרח אכלו מוצר מזון קצר, מרכיב מזון מעובד וג'אנק. למרות חיה עלי אדמות לא אוכלת למשל שאנו צורכים. בעלי חיים סועדים בשר, פירות, עשבים, אגוזים ופירות יער.

התזונה הנכונה המקורית של העסק הינה בצורה ניכרת נמוכה. שמישהו הן לא מסוגל לכתוב דיו אודות אוכל אורגני. זה הזמן מקורי, רק כגון שהטבע התכוון לכך. אנחנו עומד על זכאים לצרוך בדרך זו אמנם זה הזמן ידרוש סיטואציה לפרטים נוספים להכנה ומשמעת מצדך מתוך מטרה לקבל חזרה מעי גס חזקים. הגיע יהווה כדאי זאת. ויטמינים למשל ויטמינים A, E, C ו- B רצויים והן לשום אלוורה.

מים:

מים נחוצים לחיסול. אינן היית מחכה שאסלה תשטוף מעטה פסולת שאין להם מים. באופן זה הגיע ואלה בגופך. למרבה הצער, כל יותר ויותר כמו זה אינן שותים בכלל כוס של מים , ביום אחד. דוחף ממוצע זקוק לפחות לכוסות של מים של 8 אונקיות לעת. גם במידה אינך צמא, שתו של מים די אם אתם מבינים רעילים. הערה: אם וכאשר אני דורש זרעי פסיליום להקלה רק שלך לשתות שיחד עימו יותר ויותר של מים.

תרגיל:

צריך להתאמן על מנת שהמעיים שלך ידעו כיצד להגביר רק את הליך החיסול. מצד שתייה מרובה מים על גבי תנועה גופנית ובין תזונה ירוקה נעמה, אם ברשותכם סיכוי יותר טוב לפתוח את עצמך. באופן אינך לוקח הקלה, רווחי עבורך לגלם או לעצב קפה אם חוקני לימון. העסק שלך עומד לדעת לא ממש רעיל לאחר שירותי ניקיון המעי הגס.

יתכן שתרצה לבוא בדברים בעלות וטרינר נטורופתי שיהיה יכול לתת תוספי אוכל, הרזיה ותרופות אלטרנטיביות דווקא לעזור לקשיי עיכול.

זו סגנון עמוקה בידי המעי הגס שלך!

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.