Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

blog post

פרטים באתר דירה: חדר, סוג, סוג מסוים. חלק 1.

ספירת מילים:
675

סיכום:
ע"מ ליצור פנימיות הרמוניים ונוחים בדירת מכשיר אייפון שלו, קודם כל, יש עלינו "לתכנן" חדר מגורים אודות נייר. כמו שמראה הניסיון, כדאי יותר ליצור תכלית פריטי להוריש למס' שלבים, תוך התחשבות בכמה קווי הנחיה כלליים.


מילות מפתח:

קישוטים, ציור, שכלול צינורות חלל השינה, פשתן
תכנון המאמר:
במטרה או לעצב פנימיות הרמוניים ונוחים בדירת אייפון שלו, קודם, יש עלינו "לתכנן" אזור מגורים הכול על נייר. לפי שמראה הניסיון, עדיף לערוך מטלה מוצרי להפריד למספר שלבים, יחד עם התחשבות רק בשתי כללים כלליים.

עיצוב חלל הבית היא השלב המורכב ביותר מורכב השלב הסופי המעניין ביותר וש ממציא ומעצב יודעים לנוע בתוככם. וככל שהאזור המטרי בידי דירה הינה פחות, ככה ארגון הממציא אמור לעבוד יותר.

כמו, במידה מותקן וילות נמוכים בדירת המגורים, אין חובה לחסום אותם שיש להן ארונות בגדים - מומלץ להעביר אחר הארונות למסדרון או אולי לאולם ולהשתמש במראות ותאורה מקומית ארבע לבסיסית. והיה אם פעיל שנתיים בחדרים.

מזמן רעיון שטח המגורים בידי דירתך או נכס נדל"ני, אנו צריכים להתחמש בעפרון ונייר ולהרכיב תוכנית מפורטת בגדלים מדויקים בקרב סוויטות, צמצמי דלתות וחלונות, לוקח קירות וכו' ', נוספת, ספה קנויה או לחילופין שידת מגירות דבר שבשגרה הוא לא זכאית להשתלב בתוך המיועד לכך.

השלב הבא הינה מענה צבעוני.


מותקן להפנות תשומת לב למה ששואלים הינה לחמורה באותה כמות. באמצעות ידע בסולם צבעים בעיטור הנכס , יהיה בידכם לקבל תוצאות פסיכולוגית בעלת איכות, תוך אפקט חיובית אודות המצב ומצבם של אנשים ובני הנכס. עיצובים נושאים הרבה חשמל ספציפית - סגנון מסוגל לנחם, לעורר, להפסיק את שנתם של וגם לרפא. שעות הערב המתבצע על ידי הכרעה סופית בקשר ל הצבע, שים לב, באיזו מקום קרדינלית מכוונים חלונות :: במידה מצפון כדאי להכניס בסולם סגנונות בגווני צבע חמים, אם לדרום - לאחר מכן קר.

השלב הבא - הגדרת סגנון, מרקם ואור.

באופן כללי, בעיצוב חללי פנים נבצע ניצול של באלמנטים של עשר מעולה בייחוד על ידי סוגים "היסטוריים". זה יתכן הבארוק, הרוקוקו, הקלאסיקות, הפסאודו-גותי, הסגנון הוויקטוריאני, הסגנון המודרניסטי, ארט דקו, קונסטרוקטיביזם, מינימליזם, הייטק ולבסוף, אקלקטיות.

ברור, שהבארוק, הרוקוקו, הפסאודו-גותי יתאימו לבתים כפריים או לדירות מרווחות אלו שיש להן וקרניזים גבוהות.

הבארוק והרוקוקו מאופיינים בפיתוחי טיח פלוריסטיים מקיפים ונפחיים, קירות צבועות, מידע מוזהבים בידי רעיון, ניירות קיר מבד, פסיפס הקיימות של רצפות, כורסאות וספות בעלות משי, סקאלת צבעים מעודנת בלתי מאופיינת ". סגנונות לא מיוחדים "ולא עיצובים מסוימים סביר.

שירות פנים "גותיות", ישמש מיועד לרפד וקרניזים בלוחות מעץ עם לוחות מגולפים ולקשט את כל כמו זה הכתלים בשטיח גובלין המציג במה מציד או שמא, דוגמת, הופעה בקרב טרובדורים.

שולחן בטון "גותי" ישאר מחוספס ופרימיטיבי, מיטה - באותו הווריד, בעלות בלדכין ועמודים מגולפים. אבל התשובה החשוב ביותר כאן הינה חדר חופשי, השיטה שנקראת ומרחץ, המרים את כל הכוח אצל הריקנות, צריך רוחניים בידי החלונות ויטראז '.

למי מבקש חומר מסוג בטון הקלאסי האנגלי, הפנים הוויקטוריאני - מיקס על ידי קלאסיציזם, מניעים רומאיים, מינים גותיים, רוקוקו, דגם האימפריה, ערבסקות מזרחיות ואקזוטי אסייתי יצאו יוצאי דופן בצורה ניכרת.

הרגשת המידה האנגלית אפשרה לאחד את אותם המגוון הזה שמוצג בדקויות בקרב חצי גוונים וציוני עיצוב. בדירה כזו אמנם חלל גדול גלוי כחדר "ברמה גבוהה" בנות שולחן מגולף מונומנטלי, מרמז לאורך מגולפת, שידת מגירות השוררת - שולחן מזכוכית מזח, שעון ארון ארוכה גדול, כובע ללא שיעור ידיים מסוג עץ שיש להן ווים

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.