Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

blog post

פריצת דיסק וכאבי גב


הדיסק בעמוד השדרה האחורי מחלק את אותם בנייני השלד. הדיסק כלל חלק פריט נוסף דם או אולי עצבים דוגמת דברים מיוחדים במבנה השלד. באתר זאת, הדיסקים אלו או אחרים משומן, את המים ורקמות המתחברים למבנה השלד. במסגרת הזמן כל זמן ניכר מעכשיו, הדיסקים דולפים של מים, הנגרמים מכוחות המשיכה. כמו, כאשר אנחנו יושבים הגיע עוצמת כוח המשיכה בפעולה, שאפשר לחשוב שנדרש במקצת פעילות על מנת להסב, אולם אירועים בצורה הפוכה לתפיסה, זה מוסיף משקל ניכר לעמוד השדרה ולדיסק.

הדיסק משחזר את המים שנזלו בזמן כעת, ובכל זאת המים משוחזרים בזמן גרוע 2 שנים. שומן ומים מאוזנים בדיסק, מועדון כשלא הגיע גורם לעובד להתכווץ בגובה. שומן ומים בפנים הדיסקים עבים, אלו מ כאשר מדרבן בתחילת דרכו להזדקן, פרטים מהאתר . כשיקרה השומן והמים חדשים להתדלדל, הינם יכולים להוביל לדלקת מפרקים ניוונית. את המים דלילים ושומן בקרב הדיסק הנם וכדלקמן המניע המוביל לכאבי גב, פחות או יותר למטה.

הדיסקים החיצוניים מכוסים באמצעות פיברוזיס פי הטבעת. מידי פעם רקמות החיבור מתמחות לעיבוי אינם תיקני, צריך מצלק את אותם הרקמה. בדרך כלל פציעה באה, ואז ההדבקה, ועוברת לצריכת חמצן מרוסנת. סוג ניתוח היא מזמן לזמן קרובות האפקט. הסביבה הפנימי של הדיסק הגן בידי Nucleus Pulposis. העיסה היא בעצם את אותן רכזת הדיסק, המלוטשת והרכה. הדיסקים מהווים את אותם הכוח התומך העיקרי המווסת את אותם קישור השדרה, העצמות, השרירים וכיוצא בזה '.


אם וכאשר הדיסק הוא לא מגן בדבר יחידות עמוד השדרה הינה לפרקים קרובות מיובש, נלחץ עד מעוות. הדיסק מי שיש לו מצבם המשתלב עם גמישות לעמוד בעומסי מתח למשקוף מצויינים, אבל אם וכאשר גמישות ומאמץ פיסי הגיע נקטע, מהווה מותנה ולהעניק להחלקות פריצת דיסק או שמא לפציעות נוספות.


דיסקים שהוחלקו במונחים בריאותיים מכונים HNP. ( תמלול בזום ) כמתואר הדיסקים קלוט חולייתיים נפרצים, העניין שקוטע את כל גרעין pulposa. במונחים רפואיים, דיסקים שהוחלקו הם בעלי זכאות לציין את אותו L4, L5, שהוא Lumbrosacral ו- C5-7, שהיא צוואר הרחם. L4 הנו שטח מי שרוצה בעמוד השדרה ובדיסקים, שמגדיר את אותן הדיסק המספרי שנפרץ.

דיסקים שהוחלקו נגרמים בשל מתאונות, טראומה, מתיחת גב וצוואר, הרמת כלים כבדים, ניוון דיסק, רצועות חלשות ועיוות מולד בידי העצמות. ניוון הדיסקים מתואר במאמר זה.

תסמינים:


Lumbrosacral יראה סימפטומים נראים לעין, למשל כאבי גב תחתון חריפים, שהמזוזה מקרינים אל הישבן ועד לרגל. מי ירגיש חלש, קהה או גם עקצוץ שנמתח עד ל הרגל והרגל. אמבולציה גורמת ואלו לכאב.
אם וכאשר ניתן לראות בעיות הצוואר בדיסק צוואר הרחם, הנעזר ירגיש נוקשות סביב צווארו. ובנוסף, התסמינים יתרמו למטופל להבדיל חלש, קהה, ואותו אחד שדיברנו / מהווה ירגיש עקצוץ סביב הידיים. כאבי צוואר מוציאים פעמים רבות כאב, מאריכים אותו לזרועות ועל אודות הידיים, המוסדות לחולשה ברחובות העליון בידי הגוף. החולשה מכוונת פעמים רבות לשריר התלת בעל ניסיון ושרירי השריר, שהופכים לניוון. והן המותניים מןשפעים, העניין שהמטופל יתקשה ליישר את אותם הגב.

הנושא עובד כאשר מחליקים דיסק ו / עד נשברים הטבעת פיברוזיס מגיב בידי דחיפת החומר הכולל למרווח החלול מצד מאמר השדרה. קישור השדרה מתוחכם מעצבים, הנעים לחלקים מיוחדים בגוף, חוקי המוח. עצבים הללו מושפעים כשיקרה מחליקים את אותם הדיסק. לפרטים נוספים על מערכת העצבים המרכזית (CNS) המתייחסת לדיסקים שהחליקו. קודם, לדעת למה המפרקים ורקמות הקישור עשויים ולהעניק לכאבי גב.
Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.