Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

blog post

צ'רלסטון אוסרת על אודות עישון
513

סיכום:


האגדה מראה שפעם ניצור שלט המיועדים הגשרים הבולטים לצ'רלסטון, SC, ברוך כתבה הבאה לצ'רלסטון. אינם הוטל באמצעות ההתקדמות במאה הזמן האחרונות. לבחור את חוד החנית ואת צ'רלסטון באותו משפט זה אוקסימורון. בשנים האחרונות מועצת היישוב צ'רלסטון שמעה שמועה על פרויקט בשם עשן לפרטים נוספים. אחרי במקצת ניתוח הינם נדהמו לראות כי ערים דוגמת לוס אנג'לס וניו יורק אסרו על עישון ממקומות ציבוריים....
מילות מפתח:


עישון שרלסטון
הפקת המאמר:


האגדה מציגה שפעם נוצר שלט המתאימים לכל הגשרים הסבלים לצ'רלסטון, SC, ברוך נוסף לצ'רלסטון. https://www.dpoalim.xyz לא הוטל על ידי ההתקדמות במאה התקופה האחרונות. לבנות את אותן חוד החנית ואת צ'רלסטון באותו משפט זה הזמן עלות ספר תורה . בשנים האחרונות מועצת המקום צ'רלסטון שמעה שמועה בדבר מוצר בשם עשן נוסף. כעבור במעט ניתוח הינם נדהמו לזהות כיוון מבינים את כגון לוס אנג'לס וניו יורק אסרו על אודות עישון טס לספר תורה .

כעת, בהיותם אחד מיעדי החופשה המועדפים הכול על אמריקה, לא יכלו לספק לאותם דוגמאות פופולאריות אחרות לעשות דבר חשוב שהם לא עושים. די הם יאנקיז הארורים מניו יורק. בפעם האחרונה שהסיטי התגברה, הינם שיגרו 2 כדורי תותח אל תוך המפרץ בתהליך של Ft. סאמר שהתחיל את אותם מלחמת האזרחים האמריקאית.


בנות עוד ועוד סחיטת ידיים וחריקת שיניים בידי מחזיקי בר ומסעדות מקומיים, מועצת היישוב צ'רלסטון העבירה איסור על מרבית עישון במגזרים ציבוריים. הלא מעשנים בישראל השפלה נושמים לרווחה; מומחי הבר והמסעדה מאיימים בתביעה משפטית. כנראה שהם לא הבחינו שקלים שנתיים לאתר שטח להחנות את אותן האשפה ואז לאתר שטח לעשן הזמן. בתי משפט מקצה הארץ לקצה השלישי אישרו את אותן האיסורים האלה.

לרוב אנחנו יורדים לצד סעיף מגילת הזכויות וסעיף חופש האסיפה לתיקונים ראשונים. והיה אם אנשים דורשים לאסוף ולעשן פריט בסיסי ובעל מיסוי יקר, ענין זה עניינם של השלטון המקומי? והיה אם איש אינו מוחזק בשונה לחלוטין לרצונו במקומות כדוגמת אלו, היכן הבעיה? היה יותר קל 2 שנים לבלוע את אותן החוק הנוספים במידה הנם מציעים למסעדה יכולת לבחור מעשנים או אינם מעשנים בעלויות שלטים המסומנים בבירור על דלת ביתך. איזה מקדמי מדינת המטפלות כל הזמן אינם מורכבים להתקשר יחד עם זה.כלא מעשנים הבנו מאילו אזורים להימנע מכיוון שהם מעושנים שלמים. עשן המיתמר לרחוב בכל לפני כעשר שנים שדלת הכניסה נפתחת הנו לרוב הרמז ההתחלתי. בפרבר ווסט אשלי בצ'רלסטון, העסק שלך המשתלם בהשוואה מהר מתחיל מסוגל לכלות את אותם השרת של החברה שלכם באובך העשן במניס והאוכל באזור המפה יוצא לדרך ליטול טעים כמו כתם ניקוטין בתום השעה 21:00. במידה שכזה המקומות האלה רוצה להעלות בדרגה למועדון ביתי למעשנים לאחר מכן תן לחומרי ריסוס אלו לגשת אל בזה. הפוך זאת מהצד לכל אדם מלמטה לגיל 18 לקחת חלק. באופן שיש להם הברים סוברים שהם הם בעלי זכאות לראות רווח 2 שנים כסף נותן אפשרות לכבד אחר האיסור, איך יהווה.

החשש הרחב יותר היא בעצם מהאנשים מכוונים שונה כך? צ'יפס בקרב מקדונלדס אינן היה יומיומי מהעבר שהפסקנו לבשל אותם בשומן חזיר. ואז שומני טרנס היוו גרועים. זוכר סכרין? כעבור שניצח בקרב מכיוון עישון מישהו חושב לשקול שהנאצים הבריאותיים יתפרקו ויתחילו לארגן מצויים סדירים ויצרניים? אל תסתמך על זה.

הנם יש להם זכאות לחטט אחר פשטידת הלימון שלי מאצבעותיי הקרות.


Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.