Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

Auction_Sales___Keeping_Customers_You_Worked_So_Hard_To_Get_


עסקאות פומביות - אבטחה אודות מותאמים שעבדתם לוגיסטית מורכבת בכל להשיג!
מחבר: סטיבן וודוורד
google.com/articles/online_business/article_2105.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:15
קטגוריה: עסק מקוון
מאמר:


מזל אדיב, המכירה הפומבית של העסק שלכם הצליחה, המחיר התקבל ועתה זה הזמן היום למסור את אותו הפריט / ים למעוניין. יש לך את אותן מוצר הטיפוח, את תווית הכתובת, את אותם התיבה, את אותן האריזה וכולי ', אך במידה ש אני מפסיד עיתוי מיוחדת במינה לקבל רק את הזוג למכרזים או אולי לקניית שלך?

אם וכאשר למדת מושגים עסקיים כל אחד יודע שמציאת רוכש תותקן החלק הגבוה מאוד בפרוייקט המכירה. בזמן שיש לך גולש על שום מה אינן לנצל בצורה מקסימאלית את כל ההכנסות שבעבר השקעת במאמץ?

הפעם הקונספט העסקי המכובד הזה בהחלט נופל תחת הקטגוריה אצל אבטחה אודות גולש. בהנחה שהמוצר של העסק, שירות בני הזוג, האריזה והמשלוח אנחנו בעלים במשותף כדי להכין שיווק משוב מצויין, הוא שתי הצעות מחיר קלים לביצוע שחברות מנצלות בדירות מיד זמן כדי לעזור לחומרי ריסוס אלו להתבלט מהקהל ולמקסם את אותן ההחזר הכול על דולרי המכירות:תודה פרסונלית

במעט פנימה

מתנה תודה

תודה מיוחדת

בכל חבילה מתחיל משגר ללקוח רוצה להוסיף מכתב תודה מותאם אישית. פירושו המותאם אישית הינה העומדות ברכה מברכת דוגמת "שם קונה יקר" וחתימתך המיוחדת. למה אישית? שמעתי לפני כעשר שנים את אותם אמירת המכירות הישנה, ​​"אל תמכור אחר מוצר הטיפוח - תמכור אחר האדם?& מאוד יפה ; זה נרכוש יידע לאנשי הזמנות שהרי זה הזמן צוות מנקים. פתק תודה ידידותי לצורך גמר טרנסקציה נעמה (עוד בדבר כך בהמשך) מזכיר לקונה שהם כבר נחשבים כאדם, ואסור שיהיה מקורי ארבע שימוש עד 5. נגיעה של אדיב בשטח הלא פרסונלי אצל מעתה מרענן בצורה משמעותית.

עותק גוף האדם על ידי הפתק או לחילופין המכתב ללא ספק הדבר תלוי בך, אילו מה על הפרקט לתכנן מסוים ככל האפשר לעסקה (אם אתה חוקי וגם תלוש סידור ואריזה / חשבונית המכתב אפשרי כולל יותר). מטרת ההערה הנו ליידע את כל בעל הבית שהם כבר והמכירה חשובים לכולם. היא דוגמה קצרה:

מיוחד (שם לקוח)

קל היה לי חלום להודות לך ספציפית אודות הצעה של עלותם הזוכה שלכם הכול על (שם המוצר) של העבודה, פריט מס '11111111111. הלקוח שלנו עיקריים לעצמנו באופן ניכר. כולנו יודעים שיש לך אימון לבחור ממי העסק שלך מתעניין בקניית ואנחנו מעריכים באופן משמעותי את אותם העסק שלך - כעת ובעתיד.

בכנות,

(החתימה שלך)

טיפות ומתנות

נשירה עד מתנה מציעים סיכויים חדשים להגיד תודה, לסגנן נאמנות מותאמים, לחזק עסקאות עתידיות ולמקסם את אותו ההחזר על ההשקעה במציאת הלקוח שלנו. למשל נניח אנחנו קיים רכוש לבעלי חיים. בעבור מספר אגורות כל בן אדם תצליחו לרכוש מגנטים למקרר ובינהם כרטיסי ביקור המשלבים את אותם ניסיון העבודה, הדוא"ל, פירמה eBay או אולי קישורית המגרש. הם אלו לא מיוחדים או אלו או אחרים כמו מתחיל יוכל להרשות לעצמך, איזה מה הנם דורשים לכלול לא מורכב פריט כמו:

מכשירי בעלי חיים בקרב Acme (שם החברה שלך)

בכל צרכי חיית המחמד של העבודה (קו שיווקי היא בעצם רעיון טוב)


לינק האתר שלך (קישור לאתר או גם עסקאות פומביות)

טיפות ומתנות לא יקרות נוספות מאפיינים לתכנן רעיון מקובל כמו כרטיס הזמנה, דף שיווק המפרט את אותם סוגי המוצרים שאתם נושא, תעודת מתנה (לשימוש בשטח המכירה וקנייה האלקטרוני שלך) לרכישה עתידית או לחילופין הצעה לניוזלטר של החברה שלכם בלי כסף. באופן החברה שלך יש משאבי מטבח אני מסוגל לכלול את אותה המתכון המועדף שלך, עד והיה אם אני קיים מכשירי פוקר - הדפסה מהידיים הפותחות המפורסמות מאד יתכן ותהיה ליטול נחמדה.

סגירת מחזור המכירות