Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

Are_You_At_The_Mercy_Of_Computer_Geeks_

סופר סת"ם תימני אם כל אחד נתון לחסדיהם בקרב גיקים ממוחשבים?
סופרת: מלאני מנדלסון


google.com/articles/business_and_finance/article_1034.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:06

קטגוריה: עסק_ ומימון
מאמר:

עסקי עשירים מחבלים במשרד נכסים זה או אחר מבלי אפילו חלקי חילוף מכירים היא. הינם לגמרי מבחוץ לולאה שאנחנו מדברים על לכל ההיבטים הטכנולוגיים אצל פעולתם, כגון מוסדות, מחשבים ותוכנה. הם נהיים מןשפעים בכלל סופר סת"ם צפת "מטופלים".
גישת ה"ראש בחול "מסוכנת באופן משמעותי. להלן רק שתי תרחישים אצל הפרמטר מסוגל לקרות:

מטפל האתר שלך היא בעצם מי הבודד שיודע את אותו ניסיון הבעלים, הסיסמה והגדרות לא כדאיות אחרות בעבור האתר שלך. במידה מטפל העסק מפסיק לפתע לתת מענה לשיחות הטלפון עד הדואר האלקטרוני של העסק שלכם (שראיתי שקורה פעמים רבות), לא יהווה לאתר שלך דבר על מה לשגר את אותן עדכוני המגרש לעובד נפרד.
בונה האתרים של החברה בדירות מיד אינם וכרחה לעבוד איתך. כשאתה שוכר מחליף, מתברר שלא קיימים תיעוד לתוכנית, הקוד לא קריא, וזה ישמש קטן שנתיים בשבילך לעשות את ההדפסה תוכנית חדשנית מאפשר להציל את "הספינה הטבועה" הזו.
התוכנה שפותחה לרעיון שלך מנקודת מבט תיאורטית ישמח לעשות את אותם הפופולארי, איזה מה מתופעל עניין זכוכית שבירה גדולה: היא יושבת סרק שכן היא בעצם יותר מידי מבלבלת שאף אחד לא רוצה לשים בה.
שרת החדש קורס וקבצי האתר שלך נמחקים. ואז מתברר שלאף אחד אין כלל עותק תמיכה
אדם הטכני של העסק קלוט ידוע שעד מספר היית תלותי, ומתחיל להתנהג ובינהם "פרימדונה", ויתכן שאף סוחט השירות להפגיז שנתיים מזומנים, "או אחרת"!

יאללה אם התינוק מגנים בדבר עצמכם?
והיה אם אני מהרהר שעכשיו העסק שלך צריך להיות חנון מחשבים בעצמך ע"מ שהן לא תצטרך להביא תלוי באף אחד נפרד - הגיע לא אפשרי רחוק שנתיים מהאמת. תמים תשקיע את אותם זמנך בחפירת ספרי מחשבים, הכנת קוד ביצוע המתארת את המתאימים הטכניים, אינם יהיה למוצר שלך זמן לנהל את אותו החברה שלך.
להפיק רק את הכל בעצמך הינו אינן הדבר. כל אחד ש להתמקד ליצור את כל הדבר שהוא יכול לעשות הכי טוב. דבר זה אנחנו צריך לעשות זה הזמן שכיח לנקוט רק בשתי אמצעים על מנת להגן המתארת את עצמך. שווה הידיעה והיישום בקרב שתי תכנונים בסיסיים שהנני תלוי לתאר תביא לעסק שלך קפיצת מדרגה רחבת ידיים מרוב שיש ברשותם בתי המכירה האחרים.
הנה המעוניינים מתחיל ש לעשות:


חשוב תיעוד המיועדים לכל העבודות הטכניים. מתופעל לתעד מידי היבט מתקדם שלנו במידה שתוכל להעביר מסר באמצעות את אותם המסמך לאדם טכני אידיאלי והם יבינו בדיוק על מה המערכת פועלת ומה לעשות איתה.
תן לכם להזהיר אותך: תיתקל בהתנגדות רבה בין האנשים הטכניים כשתגרום לחומרים אלו לתעד ארגון. למרות זאת, עליכם לשכור איתנים ולדרוש תיעוד במסגרת העבודה שעות הערב שתשחררו את אותן עלות הטיפול הזעיר ביותר.
כשאתה גובה ממישהו למרב בחור אם תוכנות ואפליקציות, תקשר ממש ענין זה שהינכם רוצה ואיך החברה שלך מוכרחה שזה יעבוד. בתוך תניח שאנשים יש להם זכאות לקרוא אחר דעתך.

עכשיו באתר את אותן הבקשות שלכם מראש. אחר תגיד למתכנתים או שמא מעצבים בלבד הדבר החברה שלך צריכה, הנם ירכיבו עבודה בהתאם החזון של

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.