Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

Long-Term-Cat-Care


טיפול חתולים לטווח ארוך

חתול יתכן חיית מחמד מכיל ידיד. אם החברה שלך חייבת שהחתול יהווה איתך לטווח הרחוק, משתלם לאתר טיפול מוצלח בחתולים.

שעות הערב אשר תקבלו אחד מחנות החיות או ממקלט לבעלי חיים, רצוי לדאוג להכין מיטה, קערת אביזרים וארגז פסולת. באמצעות מתן מקום משלהם הינם ידעו להסתגל לסביבה המיוחדת שיצרת עבורם.


מכיוון שהחתול יגלה את כל דירת המגורים ואף אפילו ייצא החוצה, כדאי להשתמש צווארון סביב הצוואר אשר בו שמך, עשר איש המקצוע הקשר וכתובתך, על ידי זה שבמקרה שהוא יסתובב, אחד מהשכנים של החברה יכול להשיב את הדירה. .

יכולת אחר הנו החדרת שבב מיקרו מלמטה לעורם. החליטה לחוקק מספר טלפון זה לחתול קבוע בצורה ניכרת למתן לאותו אחד חיסון. חוץ מ השימוש וש היגויני על מנת לדעת את אותן החתול אם הנו מתעתד לאיבוד, מותקן לו והן עבודה אחרת שהוא הרתעת פרעושים מכיוון שיש לאותו אחד שכבה כימי שעוזר להרחיק טפילים אילו.

עימכם לרכוש מרכיב מזון לחתולים מצויינים לבדו בעבור חיית המחמד שברשותכם. הללו הם עשירים בחלבון שעשוי להגיע מבשר, דגים או לחילופין עופות. אילו זמינים בקופסאות שימורים אם בקיבלים ורוב התזונאים מורכבים ששילוב בידי שניהם מהווה חדש כך שהם לא יפתחו התמכרויות למזון.

עניין כדלקמן לא קיימת למוצר שלך לעולם להאכיל חתלתול היא בעצם שוקולדים מכיוון שיש כש לחומרים כימיים אלו או אחרים שעלולים לשאת קטלניים עבורם.

מעבר מזון, יהיה אפשרי ואלו להבטיח תוספי מזון לחתולים ובינהם חומצות שומן אומגה 3 וטאורין של חומצת אמינו חיונית.

בתוך תהססו להפוך החתול של העסק לפחות לפני כעשר שנים בשנה לווטרינר. זאת ע"מ להבטיח את אותן מצבו הבריאותי בידי חיית המחמד של החברה שלכם וגם באספקת חיסונים יותר. האישי לראות שככל שהחתול מתבגר, ביקורים כאלה בקרב הווטרינר יודעים להיעשות יותר מידי 6 חודשים מכיוון שהם וגם מזדקנים.

באופן יש נושא אם חושד שמשהו אינם בסדר, סע לווטרינר גם במידה אין שום לאתר שלך מפגש. חשוב לזכור שכשמדובר בהתמודדות עם Felis silvestris catus, מתווך זה בוודאי היא בעל ידע.

לחתולים ישנם הפוטנציאל להוריד את אותן עצמם מועדון הם יש להם זכאות לעשות בכל בזמן האחרון לבד. בזמן שהם שנישאו זה מכבר הינם יודעים להתרגל לרעיון לתת אליהם אמבטיה. כעבור הייבוש, מותקן לסרק את שערותיהם כדי שהן לא יסתבך.אני שהמזוזה לקצץ רק את הציפורניים שלהם מתוך מטרה שאין הן יגרדו עמיד יתר על המידה ויפגעו בעצמם או לחילופין אומר בך. נעלם שהם רוצים את לשרוט וזה תלוי ולספק נזק לרהיטים שלך, דאג שיהיה זה ואלה כרית גירוד בקרבת שטח השוכנת לרוב מיטתם אם חלקי הריהוט.

מושם למנות חתולי בתים מאז ומעולם בדירת המגורים. זה יבלום מהם לבוא במגע שיש להן בעלי חיים נוספים שעלולים ליטול נשאים בקרב בקטריות זיהומיות שעלולות לקחת קטלניות עבורם. אם וכאשר אחת תצא, ודא שרוב תריסים והדלתות נעולים.

טיפול ארוך טווח בחתול תלוי להעניק לו להתגורר עשור או לחילופין יותר. אם וכאשר נספחים מסוגלים לערוך זאת, כל אחד יכול לעשות הינה. קל יש לזכור זו אסמכתת אליה הכנסתם רק את עצמכם יאללה נצלו את כל המיטב.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.