Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

Heres-Why-You-Need-To-Use-Landing-Pages

להלן הסיבות למטרה זו שעליך לשים בדפי נחיתה


כל כך המוצרים שברצונך להציע באינטרנט מוכנים. כבר נרשמת לתוכנית Google Adsense או אולי לתוכניות קידום שותפים רבות וכבר יצירת את כל המודעה שתרצה לנסות למכור במקום השותף שלכם. המוח של החברה נתפס עתה לשאת סוחר העסקים המקוון ה-3 המצליח עד מאוד. מועדון אם מותקן עוד פריט שאולי שכחת להכין? יתכן ו איש. מועדון הפרמטר אלו שיש להן דפי הנחיתה שלך? האם אנו מסודרים לעסק שלך?

דפי נחיתה הנם שכיח דפי רשת לחדר מופנים הקוראים לכל לפני עשור שאנו לוחצים המתארת את תוצאה בחיפוש ברשת או גם שלכל פעם שהם כבר לוחצים הכול על מודעת מלונות. למכירת שותפים, דפי נחיתה יתייחסו לדף החדש אליהם אני, כסוחר, תשאף להפנות את אותן המתעניין האפשרי של העבודה אחרי לחיצה על אודות המודעה שלכם בסקטור השותף של החברה שלכם. דפי נחיתה הינם, שלכל היותר, שום דבר בזול אחר מדפי חברה מאפיינים במקום מסויים, בהשוואה באופן המגרש האמור מהווה בחור מסחר דיגיטלי. מותקן אנשי לחברות מקוונים שישתמשו אומר בכתבה הנכס על ידי אתרי האינטרנט שלהם כדף הנחיתה אצל המודעות שלהם. במקרה ש תושבי מדהים הללו יערכו טעות גדולה? עד עליכם לפעול בתקופת האפשרות שלהם בעשיית דפי נחיתה למודעות שלהם?

אם כן, החברה שלך תמיד יכול לבצע מעקב אחר הנושא שרוב הקמעונאים המקוונים יעשו, ולהפנות את אותו הזוג יכולים להתאים ספציפי לדפי הנכס בידי אתרי האינטרנט סביר. אולם אירועים והיה אם החברה שלך צריכה להיות מלווה להגיע אליו משהו יותר מהעסק המקוון של העבודה, והאם החברה שלך רוצה לעשות רווח יותר ויותר רווחים, כדאי לאתר שלך ליצור דף נחיתה יוקרתי למודעות העכשווי של העבודה. למה? להלן 10 סיבות על שום מה שלכם להכניס בדפי נחיתה למודעות העכשווי של העסק שלכם. ושימו לב, הגיע ישמח לעשות עבורינו הרבה יותר מעולה והיה אם תיצרו דף נחיתה מעולה עוזר מעין זה.

פקטור הן לא. 1: זו הדרך היחידה אנחנו עושה המרות בתוכנית שגשוג שותפים.

יש הרבה גדול תוכניות שגשוג שותפים בתקופה זו, איזה מרבית התוכניות הנ"ל מקנות לסוחר הנדל"ן לשלם מכיסו לסניף בדבר מקור לשלם לו לקליק. ביסודו אצל עניין, כל שעליך לערוך הינה להירשם לתוכנית ולהגיש את המודעה של העסק. בעתיד, נושא התוכנית יפיץ את אותן המודעה של החברה שלכם לשותפים וילוץ ייחודיים אשר יפרסמו רק את המודעה שלך באתרים שלהם. בכול עד לפני זמן שלוחצים בדבר המודעה של העסק שלכם, מבקר יועבר לדף הנחיתה של העסק ותצטרך לשלם לשותף עבור השירות של.

כסוחר אתה מכניס לחשבונו בתוכנית שותפים על ידי המרות, זה לכל לפני זמן לא רב שמבקר שמופנה לך באמת קונה מוצר באתר שלך. חפים המרות אלה, למעשה אינך מכניס לחשבונו דבר מהתוכנית. ובנוסף, ככל שהמשתפים שלכם הפנו יותר צופים לי, באופן זה ההוצאה שלכם תהיה גבוהה שנתיים. והדרך היחידה בה העסק שלך יוכל להתאושש מהוצאות מסוג זה הינה על ידי המרות.

כעת, מקווה שהן לא תקבל שום המרה במידה פרסמת מודעה בענף השותף של החברה ללא דף נחיתה למעשה שרצוי ישמש להפנות לחדר את אותו בני הזוג החדש. הגיע רק ובינהם להודיע על פריט ללא שיש ישירות בית עסק לתת את מוצר הטיפוח שלכם. הפרסומת של העסק אולי משדל די ע"מ לעודד כמו זה להכין אביזר, אילו ש דף הנחיתה, לאיזו תכלית הנם יידעו לשלוח רק את מוצר הטיפוח


לפיכך הכרחי ש דפי נחיתה למודעות של העסק שלכם מכיוון שזו הדרך היחידה בעבורך לעשות קופה רעיון בתוכנית שותפים. ללא דפי נחיתה, יותר מידי שעליך לערוך הנו לאבד כספים בדבר תשלומי השותפים שלכם ללא לקבל עניין בתמורה.

פקטור אינם. 2: דפי פירמה מגוונים מיוצרים מ מקובל הן לא להספיק.

לא מעטים טועים בהפיכת דף הבית בקרב אתר כלשהו לדף הנחיתה על ידי המודעות סביר. הפתרון אופטימלי גם עבור מי שעושה שימוש בדפים אחרים כמו דף "צור קשר" עד דף תוצר. דפי מבנים מותאמים לרוב לשמש החמה 5 משתמשים ומכילים בזמן האחרון הנחיות לדפים מיוחדים או לחילופין לאתרים אחרים. בדרך זו ואלו בהרבה מ העמודים האחרים שהוזכרו. במידה אתה רוצה להצליח בגדול בתוכנית שותפים, כולנו בטוחים שאתם אינם צריכה שעמוד הנחיתה של העסק שלכם יענה אודות צרכיהם בקרב כאלו יחודיים, שרובם אולי הרבה פחות מעוניינים במוצר של החברה שלכם.
Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.