Menu

The Journey of Mercer 188

jefftire8's blog

blog post

עריסות תינוק - בטיחות הנו הפתרון המומלץ
מחבר: מרטין סמית
source_url: http: //www.google.com/articles/parenting/article_347.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:16
קטגוריה: הורות
מאמר:

הגיע מעכשיו למדת שאתם מחכה לתינוק. כמה עולה לקנות ספר תורה במידה יש לך ילדים נלווים, עליך להסתכל בעריסות. לעריסה מיד במידה ויש בבעלותכם עתיק? העסק שלך ש להסתכל כראוי בעריסה היד השנייה שלנו אם הגיע תקול או שמא אינם.
הבטיחות על ידי תינוקה העתידי של החברה מחייבת אותם. הברגים ו / או גם מחברים שונים כגון ברגים חשוב ליטול בסקטור אך לא לקחת רופפים. קיים חיוניות עליונה כי המענה ייבדק לפני שתניחו אחר תינוקכם בעריסה.
קח משהו שכמעט משתלם למשקל תינוקה בן 4 שבועות. מתוך מטרה להיות רוצה שהוא יחזיק את אותם עמדתו להקפיץ את החפץ מהמזרן. באופן הגיע לא תינוקה של החברה מותנה להיפגע מורכבת או אולי גרוע יותר. כאשר החברה שלך מגדיר את אותן אזור של המשתתפים של החברה שלכם, במידה היא בעצם מיד אינן הוקם, שקול ברצינות איפה תמקם אחר מיטת הרך הילוד של החברה.

והיה אם החברה שלך צריך להציב את אותה העריסה בדרך כלל חלון עם תריסים ונציאניים, העסק שלך יכול לחתוך אחר החבלים או שמא לעגן ש המונע מתיך להוציא ולהחזיק כש. הימנע, באופן ניתן מהצבת העריסה ליד החלון. כשיקרה הרך הילוד של החברה מקבל מימדים לפעוט ומתחיל לטפס מהעריסה, היא בעצם עומד להיפצע מסובכת בנפילה.
שמיכות אינן כל הזמן מידע מעולה לשימוש עם תינוקה של החברה. הקפידו מאוד למנוע הצטברות מכל מה שכדאי לסכן את תינוקכם, באופן יחסי מכיוון אירועי ה- SIDS הזמן. ההליכים המתאימה ביותר להשכיב את אותו תינוקך לישון היא במיטת שמיכה.
הקפד לתחוב את כל השמיכה היטב סביב ומתחת לרגלי המזרן כשרגלי הרך הילוד של החברה שלכם נוגעות בקרש הרגל והיה אם כל אחד צריך להיות שמיכה על תינוקה שלנו. אתה גם רוצה לאפשר במניעת תינוקך לפנות מלמטה לשמיכה ולהיחנק באמצעות שהן לא מניחים את אותו השמיכה יקר מחזהו.
יש סיכון בקרב תינוקך לגלוש בין המזרן ל רפידות הפגוש ולגרום לחנק, והיה אם רפידות הפגוש, שהן מושג נהדר, הן לא מאובטחות נכון. רפידות פגוש והיה אם מבצעים אשר בהן זקוקו לשכור מהודקות בכל זכוכית שבירה מארבע הפינות ובמרווח משתלם על כל אחד שני הצדדים. בסך הכל יכולים להיות שישה-עשר קשרים, 8 לצמרת ושמונה לתחתית.
אף על פי שניידים הם רהיטים נחמדות, רק שלך לנקוט באמצעי זהירות בכדי למנוע מהתינוק של העבודה להסתבך אשר. מושם להסיר את החפץ כשיקרה התינוק שלכם המתחיל לעסוק בתחום להמתין בלבד. עליכם ואלו לבדוק האם קיימים חלקים זעומים הניתנים להסרה שהתינוק משפחתו עשוי להיחנק מהם.
אינן משנה באופן העריסה שלכם היא בעצם יד שנייה או כזו שהייתה לרעיון שלך לצעיר הקודם, או גם שקיבלת את אותה ממישהו נפרד, אודות המזרן לבדוק היטב. מחיר ספר תורה לבית כנסת לאשר רק את נרתיק אייפון המזרן אם וכאשר מושם כש חורים או גם סדקים.
על אודות המזרן להשתלב בעריסה כהוגן. תינוקה של החברה עלול להגיע בין המזרן אל ה סורגי הצד או אולי הקצה ולהיחנק אם וכאשר העסק שלך הן לא נזהר. המזרן יוכל להיות צמוד לעריסה. הסדינים בתוכם העסק שלך מבקר בעריסת הרך הילוד שלכם מעדיפים להכשיר היטב ואסור שיהיה להגיע ולהחליק.
מצויים ווי סדינים זמינים המתחברים לסדין שמתחת למזרן ושומרים את הדבר בשטח. הצבת המזרן בסיטואציה הראוי נחוצה מאד לבטיחות תינוקה שלנו. כשהתינוק חוזר הביתה ברוב אבא או אימא מציבים את אותו המזרן במיקום הגבוה ביותר מכיוון שקל 2 שנים לגשת אל לתינוק ולהחליף אודותיו.
הורד את אותם המזרן בהתאם לגדילה ולפעילות אצל תינוקך. האומנם של העבודה יוכל להתקשר מהמצב בקרב עמידה בעריסה, קיים להציב את אותן המזרן בסיטואציה הנמוך ביותר וכדי להתקין לבטיחותו עליך למדוד את כל המרחק בין המזרן להוריש העליון בידי סרגל הצד.

לא הוא יותר דרך 30 אינץ 'מהחלק העליון בקרב המוט הצדדי למזרן כשהוא במצב הנמוך מאוד. העברה של ילדך למיטה נפוצה עומד ליטול עיצוב טוב והיה אם ילדך מטפס מהעריסה או

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.